Úvodní strana
  
 

ŠTÍTKY

Úvod > Balicí stroje

Balicí stroje (stroje na balení)

Využijte široké nabídky námi dodávaných vertikálních nebo horizontálních balicích strojů, dávkovačů a vkladačů. Jestliže hledáte kvalitní stroje na balení Vašich komodit, pak se obraťte na náš zkušený tým odborníků – navrhneme pro Vás nejvhodnější a nejúspornější řešení dle Vašich specifických požadavků!

Máme pro Vás připraveny vertikální balicí stroje, horizontální stroje na balení, dávkovače strojů na balení, vkládače pro balicí stroje a také skladové i repasované balicí stroje.

 

Při výběru balicích strojů se poraďte s odborníky!

V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem vhodného balicího stroje, nebo požadujete odbornou radu, jaký stroj na balení je pro Vaše potřeby nejvhodnější, pak se na nás prosím kdykoliv obraťte e-mailem nebo telefonicky. Využijte ve svůj prospěch našich zkušeností a znalostí z oblasti balicích strojů. Čas věnovaný důkladnému výběru vhodného stroje na balení se Vám vždy vyplatí!

Námi dodávané balicí stroje jsou vhodné pro balení běžných komodit. Umíme však zrealizovat i některé specifické požadavky spojené s balením produktů! Vaše stroje na balení tak mohou umět zabalit potraviny nebo výrobky, u nichž se předpokládá specifický a složitější způsob automatického balení.

Kompletní řešení balicích strojů

Mimo samotné projekce a dodávky strojů na balení je součástí našich služeb také montáž balicích strojů, uvedení strojů na balení do běžného provozu a školení personálů, který bude stroje na balení obsluhovat.

 
vyrobila Omega Design