Úvodní strana
  
 

ŠTÍTKY

Úvod > Balicí stroje > Vkladače pro balicí stroje > Twinové provedení vkladačů

Twinové provedení vkladačů

Vkladač sáčků pro balení potravin Vkladače pro skupinové balení sáčků naležato do kartonových krabic pomocí dvou otočných přenášecích hlav se savkami

  • Přísun sáčků od dvou balicích strojů současně (dva nezávislé přísunové dopravníky)
  • Twinový vkladač může vkládat jeden druh sáčku (1 rozkládačka a 1 uzavíračka krabic) nebo dva rozdílné sáčky (2 rozkládačky a 2 uzavíračky krabic) současně
  • Úspora místa a nižší pořizovací náklady v porovnání s použitím dvou samostatných vkladačů
  • Jeden společný řídicí systém pro oba vkladače
 

Technické parametry

Příklad technických parametrů:

Velikost krabice (š x d x v)max. 400 x 600 x 600 mm
Rychlost vkladače*1
Počet sáčků přenesených najednou2x (1–6) sáčků
Počet přenosůmax.  2 x 28/min
Nosnost hlavymax. 5 kg

Konkrétní vkladač bude navržen na základě specifikace parametrů.

*1) Maximální rychlost vkladače (počet sáčků umístěných do krabice za minutu) závisí na počtu sáčků přenesených najednou a počtu přenosů.

Fotogalerie

Vkladače TWIN

Twinové vkladače pro skupinové balení sáčků naležato

Twinové vkladače pro vkládání sáčků do kartonů naležato slouží ke skupinovému balení sáčků do kartónových krabic. Sáčky jsou dopravníky přepraveny od balicích strojů do vkladače a pomocí otočné přenašecí hlavy se savkou se pak vkládají po jednom či více kusech naplocho do krabic.

5 důvodů pro vkladače TWIN

Zařazení twinových vkladačů do balicích linek v balírnách je velmi efektivní – twinové vkladače totiž odbaví dva balicí stroje najednou, a tím se snižují nároky na jejich obsluhu. V balírně, kde se nacházejí vedle sebe např. čtyři balicí stroje s výkonem 60 sáčků za minutu doplněné twinovými dávkovači, mohou obsluhu balicích strojů zvládnout pouze dva lidé namísto původních osmi. Při vícesměnném provozu balíren pak efektivita nasazení vkladačů mnohonásobně roste.

Twinové provedení vkladačů znamená to, že jeden vkladač má 2 vstupní dopravníky pro přívod sáčků a balí sáčky od dvou balicích strojů zároveň. Konstrukce vkladačů TWIN přinášejí jednak velkou úsporu místa v balírnách, jednak úsporu nákladů oproti ceně za dva běžné vkladače. Twinové vkladače jsou levnější díky jednomu společnému řídicímu systému a jednodušší mechanické konstrukci stroje.

Vkladače TWIN vám urychlí a usnadní práci – už žádné fyzicky namáhavé a monotónní vkládání sáčků do kartonů, ale rychlé skupinové balení sáčků do krabic!

 
vyrobila Omega Design