Úvod > Balicí stroje > Vkladače > Vkládání sáčků nastojato

Vkládání sáčků nastojato

Vkladač sáčků pro balení potravinPro skupinové balení sáčků na stojato v 1 nebo 2 řadách do kartonových krabic pomocí dopravníku

    • Velmi snadné ovládání pomocí dotekové obrazovky
    • Průmyslové PC
    • Umožňuje zpracovat celou řadu typů sáčků (polštářkové, stojací apod.)
    • Možnost přidání rozkládačky kartonů na vstupu a přelepovačky kartonů na výstupu
     

    Technické parametry

    Popis tabulky technického řešení

    Velikost krabice (š x d x v)min. 100 × 150 × 80 mm
    max. 300 × 400 × 250 mm
    Rychlost (sáčků)max. 120 ks/min
    Rychlost (krabic)max. 10 ks/min

    Konkrétní vkladač bude navržen na základě specifikace parametrů.

    Fotogalerie

    Vkládání sáčků nastojato

    Vkladač sáčků nastojato

    Pro efektivní a rychlé skupinové balení sáčků do krabic se používají vkladače sáčků nastojato.
    Vkládání sáčků do kartonových krabic nastojato se provádí postupným vrstvením dvojic balených sáčků za sebou.

    Z balicího stroje jsou sáčky ukládány na dopravníky složeným dnem napřed a přemístěny na vstupní dopravník vkladače nastojato. Na opačném konci vkladače se nachází manipulační dopravník, který k vkladači přivádí kartonové krabice připravené k naplnění. Sáčky se před vložením do krabic párují pro dosažení lepší skladnosti.

    K vkladačům sáčků nastojato lze na jejich vstupu připevnit také rozkládačku kartonů a naopak na výstupu vkladačů zase uzavíračku krabic. Vkladače sáčků nastojato se dají jednoduše ovládat pomocí dotykové obrazovky v průmyslovém počítači.

     
    vyrobila Omega Design