bg

HSV 210 SLIM

Navržen pro balení snacků a drobných kusových produktů

Max.těsnost a perfektní vzhled svarů

Extrémně velká svařovacísíla

400sáčků/min. v twinovém provedení

Vertikální hadicový balicí stroj řady HSV210-SLIM, speciálně navržený pro balení snacků a drobných kusových produktů do polštářových sáčků, přináší nejvyšší možnost optimalizace všech podmínek nutných pro tvorbu kvalitních svarů při dosažení vysokého výkonu.

Přehrát video

hsv210slim

Max. těsnost a perfektní vzhled svarů

Speciální mechanismus Powerseal k pohonu příčných čelistí je díky velké síle, kterou dokáže vyvinout pro dosažení optimálních svařovacích podmínek, ideálním řešením pro dosažení maximální těsnosti a perfektního vzhledu sáčků u širokého spektra fólií. Vedle sofistikované technologie řízení pohybu souběžných příčných čelistí se jedná o druhou nejdůležitější podmínku pro tvorbu kvalitních svarů vysokým výkonem.

Více informací

Rozšiřte funkčnost Vašich sáčků

Vybavte Váš sáček modifikacemi, které rozšiřují jeho funkce, pomocí aplikátorů VELTEKO. Řada vertikálních balicích strojů HSV 210 SLIM je pro jejich instalaci připravena nyní i v budoucnu.

AŽ 400 SÁČKŮ/MIN.

Vertikální balicí stroj HSV210A-SLIM-TWIN dosáhne na malé zastavěné ploše maximálního výkonu až 400 sáčků/min.

ŠÍŘKA STROJE JEN 750MM

Víme, jak je pro Vás důležitý prostor při balení Vašich produktů. Při konstrukci balicího stroje HSV210-SLIM byla proto věnována velká pozornost eliminaci jeho šířky a celkové zastavěné ploše. V single provedení činí šířka stroje pouze 750 mm.

“SCAN & GO“ SYSTÉM PRO ZMĚNU FORMÁTU SÁČKU

S funkcí "Scan&Go" vybere stroj správnou recepturu pro požadovaný typ sáčku a nastaví jak správnou polohu snímačů, tak i pozici fólie. Díky čárovým kódům ušetříte čas a minimalizujete chyby obsluhy stroje při přechodu na jiný formát sáčku.

Konstrukční skupiny VT+

Díky novým, speciálně konstruovaným, skupinám VT+ (Versatile Technology Plus) je zajištěno jednoduché ovládání stroje a jsou sníženy nároky na zručnost obsluhy při výměně obalové fólie.

Více o VT+

Vzdálená komunikace se strojem

Dataservice VELTEKO Vám umožňuje díky moderním technologiím vzdálenou komunikaci mezi strojem a uživatelem a/nebo mezi strojem a servisním oddělením VELTEKO a dokonalou kontrolu stavu stroje a jeho produkce z jakéhokoliv místa na světě, které má internetové připojení.

Více informací o Dataservice VELTEKO

Intuitivní ovládání

Nová generace ovládání stroje pomocí barevného dotykového displeje s uživatelsky intuitivním grafickým rozhraním VELTEKO TGI 3.0 umožňuje obsluze efektivně nastavovat parametry stroje. 

Více informací

Snadná provozní údržba

Snadný provoz stroje je umožněn nejen díky Dataservice support, ale také díky hlídání servisních intervalů dle typu provozu stroje, rozsáhlé autodiagnostice a monitoringu, nastavitelným přístupovým právům k jednotlivým ovládacím prvkům, snímačům s konektorem pro snadnou výměnu a automatické kontrole těsnosti pneumatických prvků. V současné době obdrží zákazník při koupi balicího stroje VELTEKO navíc elektronický interaktivní manuál a katalog náhradních dílů pro zakázkově konfigurovaný výrobek.

Více informací

 

Označení strojů této řady:

HSV210A-SLIM – kontinuální stroj
HSV210A-SLIM-TWIN – kontinuální stroj

Konstrukce:

  • Kontinuální režim
  • Robustní a modulární nerezová konstrukce
  • Značkové komponenty, které jsou dostupné na celém světě
  HSV210A-SLIM HSV210A-SLIM-TWIN
Pracovní režim Kontinuální  Kontinuální
Výkon až 200 sáčků/min až 400 sáčků/min
Maximální šířka sáčků 210 mm 210 mm
Maximální objem dávky    
Maximální šířka fólie 440 mm 2 x 440 mm
Elektro  3 x 400 V / 50 Hz
Tlakový vzduch 0.6 MPa
Rozměry 700 x 2 507 x 1 600 mm 1 400 x 2 507 x 1 600 mm

Doporučení

Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Zavolejte nám.
Phone: +420 317 846 473
Napište nám svůj dotaz.