Streamline ultrasonic technology

„Streamline ultrasonic technology" společnosti VELTEKO, dále jen STREAMLINE, je zcela nové konstrukční řešení ultrazvukového svařování podélných hran sáčků typu doypack a sáčků s podélnými výztužnými hranami. STREAMLINE je ideální řešení pro balení větších kusových a křehkých produktů.

Technologie STREAMLINE je koncipována tak, že jedno zařízení lze používat u více plnicích trubek různých tvarů. Lze jej také dodatečně aplikovat i na starší balicí stroje uvedených typových řad společnosti VELTEKO a tím výrazně zvýšit jejich užitnou hodnotu.

Podívejte se na video

STREAMLINE je prostorově nenáročná technologie, dostupná na vertikálních hadicových balicích strojích HSV280B a HSV360A. Nezvětšuje ani půdorys ani celkovou výšku balicího stroje oproti strojům, které jsou určeny pouze pro tvorbu polštářových sáčků. Nemění se ani pádová výška produktu, což je důležité při balení křehkých produktů.

Na kruhových nebo oválných plnicích trubkách lze tvořit i relativně ploché sáčky, což výrazně omezuje riziko uvíznutí baleného produktu ve výsypce nebo v plnicí trubce.

STREAMLINE umožňuje dosahovat vysokých výkonů stroje při vysoké kvalitě svarů, přičemž se jedná o méně energeticky náročné řešení, než je řešení tradiční.

Při tvorbě podélných hran pomocí zařízení „Streamline ultrasonic technology“ společnosti VELTEKO lze i v kontinuálním pracovním cyklu balicího stroje aplikovat na sáčky modifikace jako Cut out Zip, Ultra Zip, eurootvor nebo odnosový otvor.

Hlavní benefity technologie

Ideální pro balení větších kusových a křehkých produktů
Maximální plnicí průřez – hrany sáčku jsou tvořeny na kruhových nebo oválných plnicích trubkách.
Minimalizace rizika poškození křehkých produktů - stejná pádová výška jako u strojů pro tvorbu polštářových sáčků.
Perfektní vzhled sáčků díky kvalitním hranovým svarům.
Max. výkon 110 sáčků / min.
Jen jedno zařízení STREAMLINE pro více plnicích trubek.
Zařízení nezvětší půdorysnou plochu stroje.
Úspora el. energie.
Streamline ultrasonic technology

Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Napište nám svůj dotaz.