Streamline ultrasonic technology

„Streamline ultrasonic technology" společnosti VELTEKO, dále jen STREAMLINE, je zcela nové konstrukční řešení ultrazvukového svařování podélných hran sáčků typu doypack a sáčků s podélnými výztužnými hranami. 

STREAMLINE je ideálním řešení pro balení větších kusových a/nebo křehkých produktů.

Co Vám technologie STREAMLINE přinese? 

Min. riziko poškození křehkých produktů - min. pádová výška jako u strojů pro tvorbu polštářových sáčků.
Max. plnicí průřez - hrany sáčků s provařenými hranami jsou tvořeny na kruhových plnicích trubkách.
VFFS Velteko, vybavené technologií STREAMLINE, umožňují i tvorby sáčků typu doypack.
Perfektní vzhled sáčků díky kvalitním hranovým svarům.
Max. výkon 110 sáčků / min.
Jen jedno zařízení STREAMLINE pro více plnicích trubek.
Zařízení nezvětší ani půdorysnou plochu stroje.
Úspora el. energie.
Úspora folie při přechodu na různé formáty balení.

Technologie STREAMLINE je koncipována tak, že jedno zařízení lze používat u více plnicích trubek různých tvarů. Lze jej také dodatečně aplikovat i na starší balicí stroje uvedených typových řad společnosti VELTEKO a tím výrazně zvýšit jejich užitnou hodnotu.

STREAMLINE je prostorově nenáročná technologie, dostupná na vertikálních hadicových balicích strojích HSV280B a HSV360A. Nezvětšuje ani půdorys ani celkovou výšku balicího stroje oproti strojům, které jsou určeny pouze pro tvorbu polštářových sáčků. Nemění se ani pádová výška produktu, což je důležité při balení křehkých produktů.

Na kruhových nebo oválných plnicích trubkách lze tvořit i relativně ploché sáčky, což výrazně omezuje riziko uvíznutí baleného produktu ve výsypce nebo v plnicí trubce.

STREAMLINE umožňuje dosahovat vysokých výkonů stroje při vysoké kvalitě svarů, přičemž se jedná o méně energeticky náročné řešení, než je řešení tradiční.

Při tvorbě podélných hran pomocí zařízení „Streamline ultrasonic technology“ společnosti VELTEKO lze i v kontinuálním pracovním cyklu balicího stroje aplikovat na sáčky modifikace jako Cut out Zip, Ultra Zip, eurootvor nebo odnosový otvor.

Podívejte se na video

 

Streamline ultrasonic technology

Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Napište nám svůj dotaz.