Interaktivní manuály balicích strojů Velteko

PL Manual PC

Společnost Velteko zavádí do praxe nové elektronické interaktivní manuály balicích strojů, které poskytují zákazníkům snadnou orientaci v návodu k používání jejich jedinečně postaveného stroje.

Neztrácejte svůj čas čtením tištěných manuálů.

Běžná „papírová“ forma manuálů spočívá ve velkém množství slovních popisů a obrázků jednotlivých funkčních skupin stroje. Univerzalita manuálu, obtížnější logické propojení jeho jednotlivých sekcí a orientace na odborně vyškolený personál se staly třemi hlavními podněty ke změně přístupu k tvorbě manuálů Velteko.

Každý manuál je zcela jedinečný

V současné době obdrží zákazník při koupi balicího stroje Velteko elektronický interaktivní manuál, který odpovídá konkrétnímu zakázkově konfigurovanému výrobku. V případě pozdějšího dovybavení stroje přídavnými moduly, rozšiřujícími jeho funkce, je manuál zákazníkovi vždy společností Velteko plně aktualizován.

Interaktivní verze umožňuje uživateli snadnou orientaci v manuálu a rychlý přechod mezi jednotlivými sekcemi. Podstatným benefitem pro uživatele je velmi přehledné ilustrativní zobrazení jednotlivých funkčních skupin balicího stroje. Zákazník má tak primárně k dispozici obrázek s jednoduchým a srozumitelným návodem, který ho vede krok za krokem při provádění požadované činnosti.

Zároveň mu jsou nyní poskytovány 3 verze manuálu, a to i ve více světových jazycích.
1. Manuály jsou standardně dodávány v elektronické verzi html souborů pro použití v běžných elektronických zařízeních zákazníka (PC, iPad apod.).
2. Manuál je dále standardně nainstalován do terminálu balicího stroje.
3. Verzi PDF dodáváme zákazníkovi na přání.

Záleží jen na obsluze, které varianty bude využívat.

PL Manual PC

všechny novinky

Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Zavolejte nám.
Phone: +420 317 846 473
Napište nám svůj dotaz.