(R)Evoluce v balení mražených malin

maliny

Mražené maliny, charakteristické svou extrémní křehkostí, vyžadují velmi šetrný přístup při dávkování a balení do sáčků. Hodnota koncového balení pro zákazníka spočívá především v uchování kvality a struktury baleného produktu. Specialisté na vertikální balicí stroje Velteko vyvinuli na základě svých mnohaletých zkušeností s balením mraženého ovoce a zeleniny technologické řešení, které přináší výrazně nižší procento lomu baleného produktu v jednotlivých spotřebitelských baleních.

Záruka zachování kvality Vašeho jedinečného produktu

Vertikální balicí stroj HSV 360 vybavený lineárními dávkovacími vahami HS a speciálně upraveným tubusem, zajišťující minimální negativní dopad na jedinečný produkt v sáčku, je nyní zárukou minimálního poškození mražených malin i pro našeho zákazníka společnost Elixir Food, která je jedním z největších producentů mraženého ovoce v Srbsku.

Díky vhodně zvolené technologii Velteko dosáhl zákazník přechodu z ručního procesu balení na plnou automatizaci bez jakéhokoliv negativního vlivu na kvalitu balené komodity. Při stejném přísunu produktu a větším objemu výroby došlo zároveň i ke snížení počtu obslužného personálu.

maliny

všechny novinky

Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Zavolejte nám.
Phone: +420 317 846 473
Napište nám svůj dotaz.