Velteko školí svůj distributorský team!

gg

Společnost VELTEKO, evropský výrobce vertikálních balicích stojů a balicích linek, přivítala v lednu 2016 zahraniční zástupce své celosvětové distributorské sítě. „Vertical Versatility“ Distributor Workshop se stal pro Velteko velmi úspěšným startem do nového roku! Zapsal se do historie společnosti jako zcela první oficiální workshop speciálně uspořádaný pro distributorský team reprezentující Velteko ve Velké Británii, USA, Turecku, Indii, Francii, Chorvatsku, Srbsku, zemích Beneluxu a mnoha dalších státech.
Distributoři jsou pro nás klíčem k úspěchu u zákazníků na lokálních trzích.

Velteko vyškolilo svůj distributorský team pro zákazníky na lokálních trzích pomocí exklusivních prezentací marketingových specialistů a odborníků na vertikální balicí stroje Velteko.

„Bylo nám velkou ctí setkat se tváří v tvář s naší distributorskou skupinou, která nám pomáhá budovat dobré jméno firmy v zahraničí, a podporovat tak prodeje v globálním měřítku. Distributoři byli během workshopu obohaceni nejen o přímé praktické zkušenosti s našimi stroji, ale také seznámeni se střednědobými obchodními plány společnosti a informacemi o technických novinkách. Mimořádně pozitivní odezvy jsou pro nás signálem, že naše setkání bylo skutečně smysluplné a my jsme velmi vděční za to, že naši distributoři odjeli s nadšením zvýšit jejich prodejní i komunikační iniciativy. Pevně věříme, že se celá akce pro celý Velteko-distributorský team stala nejen podnětem k větší proaktivitě, ale přispěla také k prohloubení vztahů jak mezi firmou Velteko a distributory, tak mezi distributory navzájem"

Think Vertically!
Petr Hrdina, jednatel společnosti

gg

všechny novinky

Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Zavolejte nám.
Phone: +420 317 846 473
Napište nám svůj dotaz.