Úvodní strana
  
 
Úvod > O firmě > Partneři a dodavatelé

Naši partneři a dodavatelé

Rádi bychom Vám představili naše významné obchodní partnery a dodavatele doplňků pro balicí stroje.

Bischof + Klein GmbH & Co. KG 

Přední evropský výrobce kompletní řady flexibilních obalových materiálů pro spotřební a průmyslová odvětví. Vlastní extruze, koextruze, laminace, konfekce převážné většiny známých typů a tvarů obalů. Špičkový flexotisk, hlubotisk, Cleanroom, certifikace FDA, GMP, DIN ISO 9001. Podíl na zákaznických individuálních projektech.

Obchodní zastoupení pro ČR a SR – tel.: +420 261227003–5

www.bk-packaging.com 

Bottling Printing s.r.o. – jednička v průmyslovém značení 

Firma Bottling Printing s.r.o. je specialista v oblasti průmyslového značení a kódování a pomáhá řešit problémy s identifikací produktů.

Nabízí široký sortiment digitálních potiskovacích systémů pro každý úsek výroby. Od potisku jednotlivých kusů přes skupinové balení až k distribučním jednotkám. Hlavním portfoliem firmy jsou ink-jet tiskárny, termotransfer tiskárny s aplikátory etiket, laserový tisk a v současné době také technologie RFID. Společnost  je výhradním distributorem světových značek Linx Printing Technologies Ltd., Markem, Matthews Swedot, Macsa a Bluhm.

www.bottlingprinting.cz , www.bottlingprinting.eu 

Beckhoff Česká republika s.r.o. 

Firma Beckhoff vyrábí otevřené řídicí systémy založené na platformě PC. Sortiment produktů zahrnuje průmyslové PC, komponenty průmyslových sítí, servopohony a automatizační software. Výrobky mohou být použity jako samostatné komponenty nebo mohou být integrovány do kompletního řídicího systému. Komponenty a systémová řešení z Beckhoffu jsou využívány v široké řadě aplikací od CNC obráběcích strojů až po řízení budov.

http://www.beckhoff.com/cz/ 

JaGa, spol. s r.o. 

Společnost JaGa, spol. s r.o. je soukromá rodinná firma, která rozvíjí své aktivity na poli popisovacích a označovacích technologií od roku 1991. Nosnou částí dodávaného sortimentu jsou bezkontaktní označovací zařízení Videojet/Willett typu ink-jet/CIJ, valve-jet/DOD, laserové tiskárny, termotransferové tiskárny štítků a etiket a kompletní řady aplikátorů etiket. Kromě dodávek jednotlivých zařízení společnost JaGa zajišťuje i realizaci komplexních řešení včetně technologických subdodávek, řídicích hardwarových i softwarových systémů, vše s plnou garancí a ve smyslu dodávky "na klíč". Firma disponuje rozsáhlým obchodním a servisním zázemím.

www.jaga-cr.cz 

REKO PRINT s.r.o. - Váš partner v průmyslovém značení 

Firma REKO PRINT s.r.o. působí na českém a slovenském trhu v oblasti průmyslového značení. V portfoliu společnosti jsou automatické aplikátory etiket a etiketovací linky značky HERMA, inkjetové tiskárny RONIX pro označování jednotlivých balení výrobků, inkjetové tiskárny značky UBS - United Barcode Systems pro potisk skupinových balení ve vysokém rozlišení, laserové tiskárny PANASONIC a  termotransferové tiskárny DATAMAX. Pro sledování výrobních procesů, nebo snímání čárových kódů na jednotlivých výrobcích dodává profesionální čtečky čárových kódů a kamerové systémy.
Zajišťuje dodávky etiket, termotransferových tiskových hlav, termotransferových pásek a dalších spotřebních materiálů pro průmyslové tiskárny.

www.reko-print.cz 

 
vyrobila Omega Design