Kdo jsme

Jsme stabilní a trvale se rozvíjející společnost, která je evropským výrobcem vertikálních balicích strojů a balicích linek.

Naší strategií je vyrábět high-tech balicí stroje pro zákazníky po celém světě a vytvářet pro ně individuální, výkonná, spolehlivá a versatilní řešení pro současné i budoucí požadavky trhu.

Skupina VELTEKO vznikla se založením dceřiných obchodních společností, OOO «VELTEKO RUS» v Moskvě a VELTEKO POLSKA Sp. z o. o. v polské Poznani. Díky své celosvětové vyškolené distributorské síti, která nám pomáhá budovat dobré jméno firmy v zahraniční, a podporovat tak prodeje v globálním měřítku, je společnost VELTEKO zastoupena ve 35 zemích světa.


Více než 25 let na trhu

"Již více než 25 let jsme cestě k dokonalým vertikálním balicím strojům. Od prvopočátku, kdy jsme ještě neměli ani výrobní prostory, ani zaměstnance, bylo naší strategií vyrábět high-tech kvalitní balicí stroje a vytvářet pro své zákazníky individuální, výkonná a spolehlivá řešení. Postupem času, kdy se požadavky československého trhu neustále navyšovaly a zároveň narůstala poptávka o naše výrobky i v zahraničí, založili jsme dceřiné společnosti v Rusku a Polsku s cílem přiblížit se našim zákazníkům na těchto trzích," vzpomíná jednatel společnosti a vedoucí obchodního úseku Ing. Petr Hrdina

Kdo jsme

Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Napište nám svůj dotaz.