bg

Uzavírací a balicí linka

US-100

Uzavírací a balicí linka řady US-100 je navržena jako spojení vertikálního hadicového balicího stroje s uzavíracím zařízením.

US-100 je ideálním řešením pro balení křehkých produktů do širokého spektra typů sáčků vč. patentovaného sáčku Pirouette Pouch a sáčku "Quad seal" se znovuuzavíráním Tin Tie. Díky nízké pádové výšce je zaručeno téměř nulové procento rozbití produktu.

us100

Balení křehkých produktů

Uzavírací a balicí stroj US-100 je jedním z unikátních řešení VELTEKO pro balení křehkých produktů (sušenek, oplatek apod.), které vyžadují velmi šetrný přístup při dávkování a balení do sáčků. Díky nízké pádové výšce 360 mm zůstane zachována kvalita i struktura baleného produktu.

Mixy produktů

Více dávkovačů na jednom stroji Vám umožňuje vytvořit vlastní mix komodit v jednotlivých baleních.

Modifikace rozšiřující funkce sáčků

Modulární konstrukce linky US-100 Vám umožní vytvořit z 8 základních typů sáčků širokou škálu variací řešení včetně sáčku se znovuuzavíráním Tin Tie, přehnutím horní svaru sáčku a dalšími typy modifikací.

pirouette pouch

Nechte Váš sáček vyniknout mezi ostatními a vdechněte mu duši k tanci na své cestě do srdcí spotřebitelů! S patentovaným stojacím sáčkem spirálovitého tvaru s názvem "Pirouette Pouch" podpoříte prezentaci Vašeho produktu v regálech obchodů. Jeho neobvyklý a hravý tvar vzbudí zvědavost jak u dětí, tak i dospělých. Na jeho velké ploše vyniknou poutavá reklamní sdělení.

více informací

“SCAN & GO“ SYSTÉM PRO ZMĚNU FORMÁTU SÁČKU

S funkcí "Scan&Go" vybere balicí stroj správnou recepturu pro požadovaný typ sáčku a nastaví jak správnou polohu snímačů, tak i pozici fólie. Díky čárovým kódům ušetříte čas a minimalizujete chyby obsluhy stroje při přechodu na jiný formát sáčku.

Vzdálená komunikace se strojem

  • Vzdálená komunikace mezi strojem a uživatelem a/nebo mezi strojem a servisním oddělením VELTEKO.

  • Dokonalá kontrola stavu stroje a jeho produkce z jakéhokoliv místa na světě, které má internetové připojení.

Klikněte pro více informací

Intuitivní ovládání

Nová generace ovládání stroje VELTEKO pomocí průmyslového počítače s velkou barevnou dotykovou obrazovkou umožňuje obsluze efektivně nastavovat parametry stroje

Klikněte pro více informací

Snadná provozní údržba

Spolehlivost a dlouholetá životnost jsou jedny z nejdůležitějších vlastností balicích strojů, ve kterých společnost VELTEKO vyniká na trhu, a díky nimž je zajištěn snadný provoz stroje. 

Balicí stroje Velteko tak právem patří k nejefektivnějším balicím strojům na trhu. 

více informací

Technické parametry

Max. objem sáčku 3 litry
Min. rozměr dna sáčku 60 x 40 mm
Max. rozměr dna sáčku 140 x 100 mm
Max. výška sáčku  330 mm
Max. šířka fólie 650 mm
Elektrická přípojka 3 x 400 V / 50 Hz
Elektrická spotřeba  5 kWh*
Tlak vzduchu 0.6 MPa

Doporučení

Případové studie

Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Zavolejte nám.
Phone: +420 728 528 604
Napište nám svůj dotaz.