bg

Sáček doypack

obal vítězů na vertikálních strojích VELTEKO

Zkušenosti s výrobou doypack sáčků od roku 2006

16variant sáčků doypack na 1 stroji

5-45min. přechod na doypack sáček

100sáčků doypack za minutu

Řada předních světových zpracovatelů pro balení potravin již používá vertikální balící stroje VELTEKO pro balení svých malých/velkých kusových i práškových produktů do sáčku doypack a doypack se zipem.

Zjistěte proč balicí stroje VELTEKO

VELTEKO Doypack Kampan072018 web obr 2 556x675

Balení potravin


Káva Bylinky a čaj Sušenky Sladkosti Sladkosti
Ořechy  Brambůrky Cereálie Mražené ovoce Sušené ovoce
Snacky Prášky Cukr a sůl Krmivo pro psy Hnojiva
Stavební materiál Těstoviny Omáčky Luštěniny a rýže Dětská výživa
a mnoho dalších...

Vynikající poměr cena / výkon

VELTEKO nabízí skvělý poměr cena/výkon. Náš stroj Vám zajistí nákladově efektivní výrobu doypack sáčků bez kompromisů v kvalitě.

Kompaktní rozměry stroje 

Stroje na výrobu sáčků doypack od společnosti VELTEKO jsou navrženy s ohledem na minimální využití prostoru, což zvyšuje efektivitu využití místa. Jejich kompaktní design umožňuje umístění strojů do provozu s omezeným prostorem.

Atraktivní sáčky doypack

Maximalizujte svůj potenciální prodej pomocí sáčků doypack a sáčků doypack se zipem vyrobených na vertikálních balicích strojích VELTEKO. Atraktivní a zároveň praktický design vysoce kvalitních doypack sáčků zvýrazní Vaše prémiové výrobky na pultech obchodů.

Až 100 doypack sáčků za minutu

Pokročilá balicí technologie, kterou najdete ve strojích VELTEKO Vám umožní dosáhnout nejvyššího výkonu, jaký lze na trhu vertikálních balicích strojích najít.  

Přečtěte si více o technologiích společnosti VELTEKO

Přestavba stroje 5 - 45 min na doypack sáčky

Díky propracovanému designu stroje lze snadno a rychle přejít z jednoho typu sáčků na druhý. Vyšší produktivity tak dosáhnete za pouhých 5 - 45 minut!

Více než 16 variant sáčků doypack

Sáčky doypack lze vyrábět s různými modifikacemi nebo kombinacemi modifikací. Vytvořit tak lze více než 16 variant sáčků doypack na jednom stroji.

Versatilita balicích strojů VELTEKO na sáčky umožňuje, aby se Váš stroj připzůsobil nejen aktuálním požadavkům trhu, ale také Vašim individuálním technickým požadavkům i v budoucnu.

Přečtěte si více o univerzálnosti

Řešení pro balení v budoucnosti

Vertikální balicí stroje VELTEKO na tvarování, plnění a uzavírání sáčků jsou považovány za jedny z nejvýkonnějších a nejspolehlivějších vertikálních balicích strojů na světovém trhu a zajistí Vám rychlou návratnost vaší investice.


Více informací o balicích strojích Doypack / Stand up pouch

Rozměry sáčku Doypack

VERSATILE-280 Vertikální balicí stroj VERSATILE-360 Vertikální balicí stroj VERSATILE-440 Vertikální balicí stroj DOYPACK-360 Vertikální balicí stroj
X 80–250 mm X 80–280 mm X 120–380 mm X 80–340 mm
Y 120–230 mm Y 120–300 mm Y 120–380 mm Y 120–340 mm
Z 40–90 mm Z 40–100 mm Z 52–100 mm Z 40–140 mm
Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Napište nám svůj dotaz.