13 let zkušeností s doypacky

VELTEKO Doypack Kampan072018 web obr 2 556x675

Již třináct let se zabýváme vlastním vývojem a zdokonalováním pokročilých balicích procesů a technologií na vertikálních balicích strojích společnosti VELTEKO pro sáčky DOYPACK! Vertikální balicí stroje VELTEKO jsou tak nyní právem považovány za jedny z nejlepších doypackových VFFS balicích strojů na světovém trhu.

Více než 16 variant sáčků DOYPACK

Díky dlouholetým moderním balicím technologiím a versatilitě vertikálních balicích strojů společnosti VELTEKO dosáhnete více než 16 variant sáčků DOYPACK na jednom stroji, s možností aplikace zipu, znovuuzavíratelné klopy, řady odnosových otvorů, eurootvoru, reklamní pásky, vnitřního ventilku i etikety.

Až 100 sáčků doypack za minutu

Abyste byli schopni uspokojit rostoucí poptávku po Vašich balených produktech, konstruujeme stroje tak, aby byly schopné dosahovat maximálního výkonu. S doypackovými balicími stroji VELTEKO dosáhnete až 100 sáčků doypack za minutu! Díky spolehlivému a vysoce efektivnímu provozu tak můžete rychle uspokojit poptávku na trhu.

Vertikální balicí stroje VELTEKO jsou ideální pro balení řady malých/velkých kusových i práškových produktů, jako jsou káva, čaj, sušenky, pečivo, ořechy, mražené maliny, koření, sušené ovoce, snacky a mnoho dalších produktů. Pokud se Váš sortiment balených produktů postupem času rozšíří, balicí stroje VELTEKO se přizpůsobí Vašim aktuálním potřebám.

Bez nazvu

ZIP

Výhody strojů VELTEKO zde ale nekončí! Nabízejí také vyspělé technologie pro tvorbu perfektních svarů sáčků doypack v kontinuálním režimu. A to také v místě křížení zipu se svarem. Díky unikátním svařovacím technologiím VELTEKO dosáhnete toho nejlepšího provedení sáčků doypack se zipem na trhu!

"FUTURE-PROOF" řešení

Třináct let poskytujeme doypackové balicí stroje předním světovým zpracovatelům potravin, jako jsou firmy Nestlé, Dare Foods, Sante a mnoho dalších. Stroje VELTEKO se vyznačují prvky, které zajistí rychlou návratnost Vaší investice!
- Vysoce kvalitní provedení.
- Vysoká rychlost.
- Spolehlivost a dlouhá životnost.

Díky vynikající kombinaci versatility, vysoké rychlosti a bezkonkurenčního řešení pro tvorbu sáčků doypack na balicích strojích společnosti VELTEKO budete moci rychle reagovat na měnící se podmínky na trhu. Vertikální balicí stroje VELTEKO jsou a budou Vaší nejbezpečnější volbou pro balení Vašich produktů!

Důvěřujte v ověřené funkce balicích strojů VELTEKO a otočte s námi číslo 13 i ve Vaše šťastné číslo.

VELTEKO Doypack Kampan072018 web obr 2 556x675

všechny novinky

Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Napište nám svůj dotaz.