Nová generace řady vertikálních balicích strojů HSV 280

EW7B8382

STAČÍ NA VŠECHNO!

Nová řada sofistikovaných vertikálních balicích strojů HSV280B, vybavená nejnovějšími technologiemi VELTEKO, stačí na všechno!

Robustní konstrukce stroje, precizní výroba v ČR, použití kvalitních materiálů a značkových komponent jsou zárukou nejen vysoké spolehlivosti stroje, ale také jeho dlouholeté životnosti. 

Díky jednoduchému ovládání stroje, které je zajištěno pomocí konstrukčních modulů VT+ a grafického interfacu, jsou sníženy nároky na zručnost obsluhy.  Konstrukční moduly VT+ (Versatile technology Plus) zjednodušují nastavení prvků odvíjení a vedení folie při změně formátu a snižují tak nároky na kvalifikaci obsluhy. Grafický interface umožňuje intuitivní nastavení provozních parametrů. Funkce stroje jsou řízeny pomocí výkonného průmyslového počítače integrovaného s barevnou dotykovou obrazovkou. Z této obrazovky se nastavují provozní parametry i dalších (přídavných) zařízení VELTEKO osazených na balicím stroji (dávkovače, automatické doplňování zboží do násypky, aplikátory sekundárních uzávěrů apod.).

Snadný provoz stroje je zajištěn nejen díky Dataservice support umožňující vzdálenou komunikaci mezi strojem a uživatelem a/nebo mezi strojem a servisním oddělením VELTEKO , ale také díky hlídání servisních intervalů dle typu provozu stroje, rozsáhlé autodiagnostice a monitoringu, nastavitelným přístupovým právům k jednotlivým ovládacím prvkům, snímačům s konektorem pro snadnou výměnu a automatické kontrole těsnosti pneumatických prvků. V současné době obdrží zákazník při koupi balicího stroje VELTEKO navíc elektronický interaktivní manuál a katalog náhradních dílů pro zakázkově konfigurovaný výrobek. 

Hlavní výhody nové generace řady strojů HSV 280

- Max. výkon až 200 sáčků/min
- 5 - 45 min přestavitelnost stroje na jiný typ sáčku
- Jeden stroj pro více než 100 variant sáčků
- Tvorba více než 16 variant sáčků typu doypack v kontinuálním režimu stroje
- Moduly VT+ snižující nároky na zručnost obsluhy při výměně obalové fólie
- Grafické rozhraní pro intuitivní nastavení provozních parametrů stroje
- Vzdálená komunikace se strojem díky Dataservice VELTEKO
Max. spolehlivost a dlouholetá životnost
- Servisní podpora VELTEKO

EW7B8382

všechny novinky

Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Zavolejte nám.
Phone: +420 728 528 604
Napište nám svůj dotaz.