Úspěch na výstavě v Mexiku:

HSV 360 Series png

Společnost VELTEKO se společně se svým exkluzivním distributorem pro Severní Ameriku, firmou Alliedflex, zúčastnila výstavy Expo Pack Guadalajara 2017 v Mexiku. Tématem výstavy byly sáčky typu doypack se zipem, tvořených na vertikálním balicím stroji HSV360A-CONTI.

Nad rámec všech běžných výstavních organizačních aktivit, jako je návrh designu stánku, logistika apod., předcházela výstavě řada dalších zásadních činností, které přispěly k dosaženému pozitivnímu výsledku. Významnou částí přípravy byl výběr a ověření kvality fólie, aby byla dosažena vysoká kvalita sáčků typu doypack. Firma AlliedFlex provedla několik testů s třemi různými dodavateli obalových materiálů k zajištění nejvhodnější struktury obalové fólie.

Důležitou součástí byly rovněž zvolené propagační aktivity, které zahrnovaly nejen osobní pozvání na výstavu během návštěv firmy Alliedflex u svých zákazníků, ale i silnou reklamu ve výstavním časopise a denní informační emailovou kampaň pro zákazníky.

Výsledkem veškerých příprav na výstavu je nejen dvojnásobný počet poptávek oproti předchozím výstavám v Mexiku, ale i představení firmy VELTEKO řadě nových zákazníků.

 

HSV 360 Series png

všechny novinky

Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Napište nám svůj dotaz.