bg

Baliarne obchodu

Baliarne obchodu, a.s. Poprad je největším výrobcem a zpracovatelem kávy a čaje na slovenském trhu.

Peter Paciga, Baliarne obchodu, a.s. Poprad:

“Jsem rád, že mohu poskytnout referenci společnosti VELTEKO, která je evropským výrobcem vertikálních balicích strojů a balicích linek. Firmy Baliarne obchodu, a.s. Poprad a VELTEKO rozvinuly úzké obchodní vztahy na základě důvěry a čestnosti. Jsem velmi vděčný, že je VELTEKO jedním z našich nejspolehlivějších a nejprofesionálnějších obchodních partnerůVELTEKO splnilo naše specifické požadavky na balení sypaného čaje a nabídlo nám komplexní balicí linku, díky níž dodáváme hodnotná balení sypaného čaje našim slovenským zákazníkům.

Unikátní versatilní balicí řešení firmy Velteko poskytlo společnosti Balierne obchodu zařízení pro tvorbu dvou různých typů sáčků pro balení většího množství čajových pyramidek. Versatilita balicích strojů VELTEKO nám umožňuje reagovat na měnící se požadavky trhu a držet krok s trendy na trhu balicích technologií. Jsme schopni dosáhnout rychlého přechodu mezi sáčky "F" a "D", a to při zachování požadovaného výkonu a dosažení požadovaného množství baleného produktu. Díky efektivitě stroje Velteko se nám podařilo snížit zastavěnou plochu a omezit počet linek potřebných pro balení.

S potěšením mohu říci, že od instalace stroje v březnu 2013 jsme neměli žádné problémy a stroj stále velmi dobře funguje. Velmi si také ceníme servisní podpory, kterou dostáváme od firmy Velteko. Technici jsou vždy připraveni nám včas pomoci vyřešit jakoukoliv záležitost. Doufáme, že budoucí zákazníci budou spokojeni stejně jako my.“

Zobrazit doporučení

Reference Velteko - balení čaje
Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Napište nám svůj dotaz.