bg

Carmit Candy Industries

Mike Miller (Carmit):

„V roce 2014 jsme v našem oddělením pekařských produktů uvedli do provozu vertikální balicí stroj HSV101B-STEP společnosti VELTEKO v kombinaci se 14hlavou kombinační váhou Yamato.

Stroj je vybaven různými formáty pro stojací sáčky s provařenými hranami a polštářové sáčky. Využíváme ho pro balení různých čokoládových produktů, jako jsou vaflové sušenky, preclíky, slaný snack, cookies, apod.

Pro sáčky s provařenými hranami používáme hlavně folii se složením Bopp30/Met Bopp30 a pro polštářové Boop20/Met Boop20. Někdy využíváme i jiné fólie. Sáčky tvoříme o velikosti od 40 g do 250 g, ale v budoucnu chceme dělat i větší.

Přesvědčili jsme se o vysoké spolehlivosti stroje, který splnil všechny naše požadavky na výkon i kvalitu sáčků. “Start-up” byl relativně snadný v porovnání s ostatními vertikálními balicími stroji.

Uvedení stroje do provozu a zaškolení Vašimi techniky v našem závodě bylo opravdu profesionální. Rádi bychom doporučili stroj/dodavatele VELTEKO každému vážnému potencionálnímu klientovi.

Zobrazit doporučení

 

Reference Velteko - Balení křehkých čokoládových pekařských produktů
Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Napište nám svůj dotaz.