bg

Dare Foods

"Spolupráce se společností VELTEKO byla zahájena v roce 2012. Hledali jsme versatilní vertikální balicí stroj, který bude schopen tvořit více různých druhů sáčků (polštářové, sáčky typu doypack, stojací sáčky s provařenými hranami apod.).

Nakonec jsme rozhodli pro dva vertikální balicí stroje HSV120-CONTI pro polštářové sáčky, stojací sáčky s provařenými hranami a sáčky typu doypack se zipem. Krutony, bruschettu a crackery většinou balíme do sáčků typu doypack a polštářových sáčků.

Hlavní výhodou při tvorbě sáčků typu doypack je úspora zastavěné plochy. V porovnání s horizontálními stroji, které vyžadují min. 300-350 sq ft, tyto vertikální stroje potřebují jen 60 sq ft. Vertikální balicí stroje VELTEKO jsou také mnohem levnější než horizontální stroje a umožňují tvořit velké množství různých typů sáčků, jak již bylo zmíněno výše. U horizontálních strojů toto není možné. 

Přechod mezi polštářovými sáčky a sáčky typu doypack trvá pouze 30 min. Potřebné úpravy po přestavbě stroje děláme jen pro vylepšení vzhledu sáčků. Všechny díly jsou elektronicky i pneumaticky rychle připojitelné.

Co se týče údržby, stroje jsou vybaveny VPN router pro zabezpečené spojení mezi strojem servisním oddělením Velteko. Dosud jsme neměli žádné problémy ani s jedním strojem. Připojení VPN může být užitečné, pokud bychom přidávali nová zařízení do strojů. Obsluha pomocí PC-HMI Beckhoff je velmi intuitivní."

Claude Beaudry eng. (Project manager, Dare Foods Ltd)

J DareFood 1 small
Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Napište nám svůj dotaz.