Chitale Bandhu Mithaiwale

O 30 % nižší náklady na tvorbu 1 sáčku 

O efektivitě vertikálních balicích strojů VELTEKO se přesvědčil i jeden z nejvýznamnějších producentů cukrovinek v Indii, firma Chitale Bandhu Mithaiwale.

Investice do nového balicího stroje VELTEKO se pro zákazníka stala nejen zárukou bezproblémového provozu v dlouhodobém horizontu, ale i cestou k vyšším ziskům!

Doporučení

logo chitale
Chitale sacek

Požadavky zákazníka

  • Balení Bakarwadi do sáčků typu doypack při dosažení vysokého výkonu.

  • Balicí stroj, jehož výkon bude korespondovat s výkonem stávající linky.

  • Dosažení lepšího vzhledu finálního obalu baleného produktu.

  • Nahrazení stávajícího způsob balení do plastových vaniček balicími procesy VELTEKO pro dosažení všech požadovaných parametrů.

hsv365

Dodané řešení

HSV360A-CONTI pro tvorbu sáčků typu doypack se zipem a polštářových sáčků

Toto řešení umožnilo zákazníkovi dosáhnout vysoké kvality svaru sáčků i v místě křížení zipu s bočními svary. Vysoká kvalita přivaření konců zipového uzávěru přispěla k dosažení požadovaného atraktivního vzhledu sáčků typu doypack.

Pro zachování požadované čerstvosti a křehkosti produktu musela být vzhledem k jeho velikosti a hmotnosti (10 g/1 ks) optimalizována pádová výška produktu za účelem snížení procenta poškození jednotlivých kusů ve spotřebitelských baleních.

deskop 3


Extrémně krátká doba instalace

Díky dobrému odzkoušení balicího stroje před expedicí vč. validace stroje s folií došlo k bezproblémové instalaci a uvedení stroje do provozu v závodě u zákazníka v extrémně krátké době během dvou dnů! Instalace zařízení a zaškolení personálu proběhlo v září 2016.

Benefity pro zákazníka

  • Náklady na tvorbu 1 sáčku se díky novému balicímu stroji VELTEKO firmě Chitale snížily o 30 %.

  • Sáčky typu doypack se zipem výrazně posílily prezentaci baleného produktu „Bakarwadi“, který se tak stává ikonou firmy!

  • V současnosti je na stroji VELTEKO v závodě zákazníka baleno 8000 kg Bakarwardi denně a vzniká 50 sáčků typu doypack za minutu (250 g, 500 g).

Související Stroje

Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Napište nám svůj dotaz.