Streamline ultrasonic technology

"Streamline ultrasonic technology“ společnosti VELTEKO je zcela nové řešení pro tvorbu podélných hran sáčku na tubusu vertikálního stroje za pomoci ultrazvukové technologie. Technologie je určena k instalaci  na vertikální balicí stroje VELTEKO HSV280B a HSV360A. Je to ideální řešení pro balení velkých kusových a křehkých výrobků.

Velteko Streamline Ultrasonic Doypack Quad Seal web CZ2

JAKÉ VÝHODY VÁM PŘINÁŠÍ TECHNOLOGIE STREAMLINE?

Maximální průřez tubusu pro snadný průpad produktu

Hrany jsou tvořeny na kruhovém nebo oválném průřezu tubusu a tím se snižuje riziko ucpání tubusu. Kruhový průřez umožňuje balit produkt o větších rozměrech jednoho kusu v porovnání s obdélníkovým průřezem. 

Snížení rizika poškození křehkých produktů

Nízká pádová výška snižuje riziko poškození produktu. Výška pro sáček se čtyřmi  provařenými hranami je o 38% nižší v porovnání se standartním provedením.  Pádová výška zůstává stejná jako u stroje pro sáček typu polštářek.

Perfektní vzhled sáčků

Díky kvalitním hranovým svarům.

Maximální výkon balení až 110 sáčků za minutu

Pouze jedno zařízení STREAMLINE pro více tubusů

Ultrazvuková technologie STREAMLINE je navržena tak, aby bylo možné použít ultrazvukové jednotky pro všechny tubusy.

Technologie šetřící prostor 

Zařízení STREAMLINE nezvětšuje půdorys balicího stroje.

Energetická úspora

STREAMLINE přispívá k dosažení vysokého výkonu s kvalitními a těsnými svary a zároveň spotřebuje méně elektrické energie v porovnání s tradičním řešením.

Minimální celková výška 

Technologie Streamline může  snížit celkovou výšku balicího stroje. Výhodné je to především v prostorech s nižší výškou stropu nebo při výměně stávajícího stroje za nový při zachovnání ostatních technologií.

Úspora obalového materiálu

Díky snadnému nastavení při změně formátu balení.

Stejná výška stroje pro všechny typy sáčků

Výška balicího stroje zůstává stejná pro všechny typy sáčků (jako jsou polštářkové,  se čtyřmi svařenými hranami, s plochým dnem atd.).

Zařízení může být doplněno i ke starším balicím strojům VELTEKO, bez nutnosti velké přestavby a tím výrazné zvýšení  užitné hodnoty stroje.

 Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Napište nám svůj dotaz.