Benefity a firemní kultura

Zaměstnanci jsou neocenitelnou součástí úspěchu každé firmy a my jsme si toho plně vědomi. Pro jejich maximální spokojenost jsme zavedli řadu výhod a benefitů nad rámec stabilního zaměstnání a pravidelné výplaty.

VELTEKO firemni kultura hokejovy tym

Flexibilita

Patříš mezi ranní ptáčata, nebo ti naopak vyhovuje si občas přispat? Vyzvedáváš děti ze školky, chodíš po ránu cvičit? Rozumíme ti. Proto budeš mít možnost si naplánovat svůj 37,5 hodinový pracovní týden tak, aby vyhovoval tvým potřebám. Nikdy se nebudeš muset stresovat, že jdeš o 5 minut pozdě nebo že musíš odejít dříve kvůli besídce ve školce.

U nás fungujeme na vzájemné důvěře a respektu, rádi se proto s tebou domluvíme na pracovní době, která bude vyhovovat oběma stranám.

 

Možnost vzdělávání

Vědomosti jsou u nás stejně důležité jako šikovné ruce. Pokud máš chuť na sobě pracovat a rozvíjet své znalosti a dovednosti, rádi tě podpoříme. Kromě získávání znalostí interně od našich zkušených kolegů ti nabídneme třeba kurzy angličtiny.

 

Zvýhodněné stravování

Nemusíš se starat, co si přinést do práce k obědu, ani řešit, jak stihnout jídlo v jiném podniku. U nás ti přispíváme na oběd, který si můžeš vychutnat v příjemné společnosti svých kolegů v klidu naší kantýny.

 

Bonusy a finanční příspěvky

Výsledky firmy jsou i tvoje výsledky, proto tě za ně rádi odměníme individuálním finančním bonusem. Každá nadstandardní práce (přesčasy, pracovní cesta) je rovněž náležitě odměněna. Zároveň si vážíme každého zaměstnance, proto můžeš očekávat dary k životním či pracovním jubileím.

 


A to není vše. V závislosti na své pracovní pozici se můžeš těšit na služební notebook a telefon i pro osobní účely, 5 týdnů placeného volna, možnost home office po zaučení či na pravidelnou obměnu pracovního oděvu.

Velteko ovšem není pouze práce a výplata. Rádi si společně posedíme i mimo prostory kanceláře, vyjedeme na výlet, provětráme hokejové vybavení nebo objevujeme okolí třeba na kole. V našich řadách jsou lidé s rozličnými zájmy a Velteko se snaží tyto aktivity podporovat i formou sponzorských darů.

Nenašel/nenašla jsi nabídku dle tvých zkušeností a zájmů? Nezapomeň, že aktuální volné pozice se mohou průběžně měnit, takže je vhodné pravidelně kontrolovat naše webové stránky a sociální sítě jako LinkedIn, abys nezmeškal/a žádné nové příležitosti.

 

Seznam pracovních pozic


Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Napište nám svůj dotaz.